جشن تعیین جنسیت

ایده خبر بارداری

 

 ارسال یک فایل صوتی

اگر نمی توانید بارداری خود را به صورت حضوری اعلام کنید، صدایی از ضربان قلب کودک را برای خانواده خود ارسال کنید. با این پیام صوتی به آنها بگویید که شخصی می خواهد نه ماه دیگر آنها را ببیند. یا می توانید ویدئویی از اولین باری که ضربان قلب کودک خود را شنیده اید ضبط کنید و برای والدین خود ارسال کنید.

 تهیه ویدئو در اینستاگرام

تهیه یک ویدئو در اینستا این روزها متداول شده است، پس این کار را انجام دهید و به خانواده خود اطلاع بدهید که یک کوچولو در راه دارید. شما می توانید صدها ویدئو در اینستا با این مضمون پیدا کنید و از آنها الهام بگیرید. حتی می توانید ویدئویی از لحظه اعلام خبر بارداری به همسرتان تهیه کنید و آن را برای سورپرایز کردن والدینتان روی اینستا بگذارید. مطمئناً آنها نیز از دیدن این فیلم لذت می برند.

 

  لیست مواد غذایی

یک مهمانی شام با والدین خود تدارک ببینید و وقتی به منزل شما رسیدند، از آنها بخواهید چند قلم جنس را برایتان از فروشگاه تهیه کنند. لیستی تهیه کنید و روی آن بنویسید بستنی، ترشی، غذای کودک، اسفناج، هویج و غیره. مطمئن باشید آنها پس از خواندن لیست و با خبر شدن از بارداری شما، هرگز این لحظه را فراموش نخواهند کرد.

 آیا می خواهید بقیه را حیرت زده کنید؟

این کار نیاز به برنامه ریزی دارد، اما دیدن چهره والدینتان در زمان مطلع شدن از بارداری ارزشش را دارد. می توانید با کافی شاپ مورد علاقه خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید پیام خاصی را بر روی منو یا تخته سیاهی که در کافه خود دارند، بنویسند. برای مثال در منو بنویسند: کیک مخصوص برای مادربزرگ. سپس با دادن این منو به والدین، می توانید به تماشای آنها بنشینید وقتی که با خوشحالی متوجه حاملگی شما می شوند.

 یک بازی دور همی داشته باشید

یک بازی شبانه خانوادگی برنامه ریزی کنید و خبر بارداری خود را به شکل جالبی در طول بازی به بقیه بدهید. برای مثال یک بازی که با نقاشی همراه است. وقتی نوبت بازی شما رسید، شروع به کشیدن یک دایره کنید، سپس با اضافه بقیه قسمت ها آن را تبدیل به طرحی از یک مادر باردار کنید.

 یک فنجان چای با هم بنوشید

خانواده خود را برای نوشیدن چای در کنار هم دعوت کنید. قبل از ریختن چای، خبر بارداری خود را با جمله ای (مثل: شما مادربزرگ می شوید) ته لیوان قرار دهید. یک پیام دست نویس روی لیوان با ماژیکی که پاک نمی شود، ایده جالبی است که می توان آن را برای همیشه نگه داشت. یا می توانید خبر بارداری خود را روی لیوان چاپ کنید و زمانی که آنها از شما یک نوشیدنی خواستند، با استفاده از این لیوان جدید خبر بارداری را به آن بدهید.

 خبر بارداری را روی یک تی شرت چاپ کنید

اگر نمی خواهید خبر بارداری را روی لیوان بنویسید، آن را روی تی شرت چاپ کنید. شما می توانید با تهیه تصویر و پیامی خلاقانه تی شرت زیبایی تهیه و به همسر یا والدین خود هدیه بدهید. این سورپرایز دوست داشتنی را کادو پیچ کنید و زمانی که انتظارش را ندارند، تقدیمشان کنید.

 یک روش ساده انتخاب کنید

گاهی اوقات برای اینکه یک اتفاق به یاد ماندنی داشته باشید، لازم نیست کار پیچیده ای انجام دهید. خبر بارداری خود را با آهنربا روی یخچال بزنید. همسر یا والدین شما از دیدن این خبر بسیار هیجان زده خواهند شد. همچنین می توانید با تهیه کارتی که خبر بارداریتان را روی آن نوشته اید و قرار دادن آن کنار تخت، پیش از خواب این خبر خوشحال کننده را به آنها بدهید.

لباس نوزادی بخرید!

برای مطلع کرن همسرتان از این خبر خوب چند لباس نوزادی بخرید و آن را در جایی در دید همسرتان آویزان کنید. حتی می توانید لباس ها را شسته و از همسرتان بخواهید آن ها را از ماشین لباسشویی بیرون آورده و در بالکن پهن کند.

 شیرینی بپزید

اگر اهل پختن شیرینی در خانه هستید، می توانید بیسکویت های کوچک به طرح لباس نوزاد درست کنید و در یک مهمانی که والدین خودتان یا همسرتان یا خواهر و برادر ها دعوتند از آن ها با این بیسکویت ها پذیرایی کنید. به این ترتیب سر صحبت در مورد بچه دار شدن باز می شود و می توانید خبر خوش تان را به آن ها بگویید.

 صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید

می توانید یک صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید و آن را در اتومبیل پدر آینده نصب کنید! حتی می توانید یک عروسک زیبا هم داخل آن بنشانید. این روش بهترین شیوه برای غافلگیر کردن همسرتان است!

 جواب تست بارداری تان را جلوی چشم بگذارید

روش دیگر برای مطلع کردن همسر قرار دادن جواب تست بارداری در نقطه ای است که دقیقا جلوی چشم او باشد. البته اگر همسرتان دیر متوجه تست شد ناراحت نشوید زیرا مرد ها معمولا به جزئیات توجه نمی کنند و شاید دیر جواب تست را ببینند.

 به همسرتان بگویید دنبال خانه بگردد!

به همسرتان بگویید که در صورت امکان باید خانه را عوض کنید و نیاز به خانه ای با یک اتاق اضافه دارید. البته این موضوع به شرط آن است که او توان مالی کافی داشته باشد و این حرف شما سبب استرس و اضافه شدن بار سنگین به دوش او نباشد. اگر به اندازه کافی توان مالی ندارید اتفاق شیرینی مثل بچه دار شدن را با صحبت در مورد خانه بزرگ تر گرفتن تلخ نکنید. قسمتی از اتاق خودتان را می توانید به فرزندتان اختصاص دهید تا زمانی که اوضاع بهتر شود.

 تخم مرغ شانسی بخرید!

تخم مرغ شانسی بخرید و داخل هر یک هدیه کوچک نوزادی به همراه یادداشتی بگذارید و در مهمانی ای که برگزار می کنید آن را به مهمانان تان بدهید. مضمون یادداشت ها می تواند جملاتی مانند این ها باشد «شما ۷ ماه دیگر مادربزرگ می شوید!»، « آخر امسال شما خاله می شوی!»

 از اولین سونوگرافی استفاده کنید

اگر شما ۳ ماهه شده اید و هنوز بارداری تان را خبر نداده اید از تصویر اولین سونوگرافی جنین استفاده کرده و آن را تبدیل به کارت کنید و برای هر یک از اعضای خانواده یک کپی بفرستید. تلفن را نزدیک دست تان داشته باشید چون به محض آن که کارت ها دستشان برسد همه با شما تماس می گیرند و تبریک می گویند!

 هدیه بخرید

اگر قرار است بارداری تان را به فرزندان بزرگ تر یا والدین و خواهر و برادر ها اطلاع دهید می تواند یک ساک هدیه تهیه کنید و آن را از وسایل کودک و اسباب بازی پر کنید و پشت در اتاق شان بگذارید.

 نقاشی بکشید!

اگر فرزند دیگری دارید از او بخواهید نقاشی بکشد و در آن تمام افراد خانواده را به علاوه یک کودک دیگر ترسیم کند. بعد به او بگویید که صاحب خواهر یا برادر خواهد شده است. می توانید از او بخواهید این نقاشی را به پدر و مادر خودتان یا همسرتان نشان دهد و موضوع را تعریف کند.

 تماس بگیرید

اگر خیلی مشتاقید این خبر را به اطرافیان بدهید تلفن را بردارید و با آن ها صحبت کنید. بارداری خبر خوشی است که هر خانم تنها چند مرتبه آن را در زندگی تجربه می کند پس دیگران را در خوشحالی تان سهیم کنید.

 به مادربزرگ و پدربزرگ آینده کادو دهید

اگر به دنبال راهی هستید که اعلام خبر بارداری به خانواده همسر یا خانواده خودتان را قدری متفاوت انجام دهید، ساده ترین راه این است که یک کادوی کوچک که مربوط به ملزومات کودک است، بخرید و همراه یک یادداشت کوچک برایشان بفرستید. این کادو می تواند یک جفت جوراب بچه گانه، یک جفت کفش، شیشه شیر و یا یک پیش بند نوزاد باشد. روی یادداشت بنویسید: «تقدیم به مادربزرگ و پدربزرگ خوبم». قطعاً وقتی آن ها بسته هدیه شان را باز می کنند ابتدا با دیدن آن متعجب می شوند؛ اما بلافاصله بعدازآن باید منتظر تماس تلفنی شان باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.