جشن تعیین جنسیت

مرکز خرید لوازم و بادکنک تعیین جنسیت بارداری با قیمت مناسب

مرکز خرید لوازم و بادکنک تعیین جنسیت بارداری با قیمت مناسب

جشن و بادکنک تعیین جنسیت بارداری چیست؟

در بین خانواده‌ها، برای مناسبت های مختلفی جشن برگزار می شود. برخی از این مراسم، از قدیم الایام متداول بوده است و برخی دیگر با انطباق و تقلید از فرهنگ غربی و به تازگی به جشن های ایرانی اضافه شده اند. از جمله این جشن ها می توان به جشن تعیین جنسیت بارداری اشاره کرد.

آگاهی از جنسیت نوزاد، برای پدر و مادر و وابستگان نزدیک بسیار هیجان انگیز و با اهمیت بوده و آن ها را برای خرید لباس، لوازم، اسباب اتاق کودک آماده می کند. یکی از وسایل تزیینی که نقش مهمی در برگزاری این جشن بر عهده دارد، بادکنک تعیین جنسیت بارداری می باشد.در ادامه قصد داریم درباره بادکنک تعیین جنسیت و مدل های آن اطلاعاتی را در اختیار پدرها و مادرها قرار دهیم. بدین ترتیب آن ها در برگزاری این جشن خاطره انگیز طبق خواسته و سلیقه خود بهتر عمل خواهند کرد.

مجموعه ما به عنوان یکی از فروشگاه های عرضه کننده لوازم برگزاری انواع جشن ها، در نظر دارد که خرید و فروش اینترنتی بادکنک تعیین جنسیت را در تهران با مناسب ترین قیمت به انجام رساند.

 

برگزاری جشن و مراسم تعیین جنسیت

برگزاری جشن تعیین جنسیت یک خاطره به یاد ماندنی و تصاویر و فیلم های یادگاری زیبایی برای پدر و مادر و کودک به یادگار خواهد گذاشت. در ابتدای این جشن شاد و پر هیجان، پدر و مادر از جنسیت نوزاد خود مطلع نیستند. در واقع یکی از بستگان مورد اعتماد، مامور دریافت جواب سونوگرافی شده و برای آماده سازی مقدمات جشن دست به کار می شود.

تم رنگی به کار رفته در این جشن، ترکیب رنگ های آبی و صورتی می باشد. در طراحی و تزیین اکثر جشن ها، رنگ آبی برای پسر و رنگ صورتی برای دختر در نظر گرفته می شود. ترکیب این دو رنگ در تزیین کیک و فضای جشن به آن زیبایی چشم نواز و تاثیر گذاری خواهد بخشید.

در جشن، اعلام جنسیت نوزاد به یکی از روش‌های زیر انجام خواهد شد:

  • از طریق کیک: در این شیوه، کیک جشن دارای یک روکش سفید بوده و داخل آن با توجه به جنسیت نوزاد با خامه یا شکلات های آبی یا صورتی تزیین و پر شده است. در حین برگزاری جشن، با برش کیک، جنسیت نوزاد معلوم می شود.

 

نمونه ای از بادکنک تعیین جنسیت

  • از طریق جعبه بزرگ حاوی بادکنک هایی به رنگ آبی یا صورتی بسته به جنسیت کودک: در این روش در یک جعبه بزرگ، بادکنک های باد شده قرار گرفته و به دست پدر و مادر داده می شود. در لحظه باز شدن درب جعبه، بادکنک ها از جعبه خارج شده و رنگ آن ها گویای جنسیت نوزاد خواهد بود.
  • به کمک بادکنک تعیین جنسیت

 

برگزاری جشن به کمک بادکنک های هیجان انگیز تعیین جنسیت

بادکنک تعیین جنسیت از وسایل و لوازم مهم در جشن بوده و مشخص کننده جنسیت نوزاد می باشد. در حین برگزاری جشن، جنسیت نوزاد به سه روش برهمگان معلوم می گردد که پیش از این در مورد این سه روش توضیحات کوتاهی داده شد. هریک از این شیوه ها با توجه به خواسته و سلیقه پدر و مادر نوزاد، انتخاب می شوند.

در روش بادکنک تعیین جنسیت که از هیجان بیشتری نسبت به دو روش قبلی برخوردار است، از یک بادکنک سیاه رنگ بزرگ استفاده می شود. داخل این بادکنک مشکی، با تعداد زیادی بادکنک کوچک یا محتویات دیگر به رنگ آبی یا صورتی پر شده است. گاهی از خرده کاغذهای آبی یا صورتی برای پر کردن بادکنک تعیین جنسیت استفاده می شود. در حین برگزاری جشن و در یک زمان خاص، با ترکاندن این بادکنک مشکی و خارج شدن محتویات آن، جنسیت نوزاد تعیین خواهد شد.

 

مرکز خرید و فروش اینترنتی بادکنک تعیین جنسیت ارزان در تهران

چنانچه برای برگزاری مهمانی به یاد ماندنی تعیین جنسیت نوزاد خود به دنبال یک فروشگاه عرضه کننده بادکنک تعیین جنسیت در تهران هستید، به مجموعه ما اعتماد کنید. فروشگاه بزرگ ما با عرضه و فروش انواع لوازم و تجهیزات برگزاری جشن ها در تهران بزرگ، با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود، امکان خرید و فروش بادکنک تعیین جنسیت بارداری در تهران و سایر شهرهای ایران را تنها با چند کلیک فراهم نموده است.

وب سایت ما یک نمایشگاه از محصولات متنوع و بی نظیری است که چشم هر بیننده را به خود جلب خواهد کرد. ما با عرضه این لوازم به قیمت مناسب و تنوع و کیفیت بی نظیر، هدفی جز کسب رضایت خریداران خود نداریم. باعث خرسندی ماست که کارنامه کاری این مجموعه، مملو است از مشتریان دائمی و وفاداری که برای برگزاری و خرید محصولات مربوط به مراسم و جشن های خود ما را شریک دانسته اند.

در کنار ما، جشن تعیین جنسیت نوزاد خود را به یک خاطره لذت بخش،  منحصر به فرد و به یاد ماندنی تبدیل کنید.

فروشگاه اینترنتی نی نی کلیپس در تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز معتبر خرید وسایل (انواع آویزها، آلبوم و شجره نامه خاطرات بارداری تا کودکی ، بادکنک های تعیین جنسیت ، بمب دود زا ، درخت تعیین جنسیت بارداری و… ) ، تم جشن تعیین جنسیت بارداری و اکسسوری های فانتزی اتاق کودک  را در اشکال مختلف و متفاوت عرضه می کند. شما می توانید با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزل، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید. را می توانید از این فروشگاه به صورت آنلاین خریداری نمایید.

 

 ۰۲۱۷۷۵۲۷۶۸۳

۰۹۳۰۹۰۳۳۲۱۲

nini_clips@   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.